Survivor
Survivor

Türk televizyonlarının en çok izlenen kanalı ve bu kanalda bulunan program hiç şüphesiz survivor’dır. Bu yazımızda 15 mayıs ödül oyununu kim kazandı, 15 temmuz kazanan ödülü ne ? gibi soruların cevabını bulacağız.

Acun ılıcalının hazırlayıp sunduğu survivor bu yıl türkiye Yunanistan olarak takımlara ayrıldı. Ancak ilerleyen zamanlarda takımlar karıştırıldı ve siyah ve beyaz takım olarak karma ekipler oluşturuldu. Her Hafta eleme olduğu için herkes tarafından merak edilen konu bu hafta survivor kim elendi ?

Evet 14 mayıs salı günü survivor’dan Türk takımından atakan elendi. Atakan survivor’dan elenmesi, ve bu ayrılığın ardından yapılan yorumlar neler. Atakanın arkasından konuşulanlar neler konuşuldu bunların hepsini yakın zamanda hepimiz izleyerek göreceğiz.

15 Mayıs 2019 survivor ödül oyunu kim kazandı, 15 mayıs survivor ödül ne ? 15 Mayıs survivor kim kazandı.

Atakan’ın ada’dan elenmesi her iki takım tarafından hüzünle karşılandı. Atakan sevdiği sevmediği herkesle son kez karıldı ve kucaklaştı. Bu dakikalarda duygusal anlar yaşanırken yunun takımından bir bayan yarışmacı atakan’a seni seviyorum dedi. Buda türk yunan dostluğunu bir kez daha yinelemiş oldu.

Survivor 15 mayıs ödül ne ?

İzleyiciler tarafından en çok merak konusu olan şey ise survivor bu hafta ödül ne ? sorusudur bakalım hep birlikte göreceğiz. 15 mayıs çarşamba günü yapılan yarışmanın elemeye herhangi bir etkisi yoktur.

15 Mayıs Çarşamba günü ödülü SİYAH TAKIM kazandı.

Bu tamamen ödül oyunudur ve her iki takımında bu ödül oyunlarını kazanmaya ihtiyaçları var. Konu Survivor ve yapımcı ve sunucu acun ılıcalı olunca çok normal ödüller beklenmiyor.

Acun ılıcalı bazen birbirinden ünlü isimleri adaya davet ederken, bazı zamanlar araba veya motor ödülleri veriyor. Ancak yarışmacıların eminim ki en büyük istekleri yiyecekler üzerine olan ödüllerdir. Çok fazla açlık çeken yarışmacıları bakalım bugün hangi sürpriz ödüller bekliyor hep birlikte izleyerek göreceğiz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz