Çarpışma Final
Çarpışma Final

Show tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden birisi olan çarpışma için izleyicilere kötü haber geldi. Çarpışma dizisi final yapıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu,Onur Saylak ve Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın başrol de olduğu ve beğenilerek izlenen dizinin final yapacağı kesinleşti.

Çarpışma Ne Zaman Final Yapıyor ?

Ünlü yönetmen Uluç Bayraktar’ın kontrolünde olan çarpışma dizisi 30 mayıs perşembe günü ekranlara veda ediyor. Dizinin final bölümünde izleyiciyi şoke eden gelişmeler olacağı söyleniyor. Bu söylentilerin içinde dizinin başrol oyuncularından bazılarının ölerek diziye devam edeceği de söyleniyor. Çarpışma dizisi 30 mayıs 2019 perşembe günü 24.bölümüyle ekranlara veda ediyor.

Çarpışma Finalinde Neler Olacak ?

Show tv’nin en aksiyonlu ve heyecanlı dizisi olan çarpışma dizisi 30 mayıs perşembe günü 24.bölümüyle son kez izleyiciyle buluşacak. Çarpışmanın final bölümünde neler olacak zeynep ile kadir evlenebilecek mi ? Zeynep’in başı dertte mi ? Kerem ile cemre evleniyor mu ? gibi sorulara cevap alacağımız çarpışma final bölümü herkes tarafından merakla bekleniyor. Dizinin finaline 1 hafta kala aksiyon ve heyecan giderek artıyor ve mükemmel bir final bölümü bizleri bekliyor.

Çarpışma 23.Bölümde Neler Olacak ?

Çarpışma dizisinin son bölümünde aksiyon hat safhadaydı. Cansız kadir’in annesini kadirin gözleri önünde öldürmüştü. Cansız bununla da kalmayıp zepnep’i kaçırdı ve zeynep’in oturduğu yere bomba bağladı.

Yayınlanan son fragman da görülene göre kadir cansız’ı yani babasını yakalıyor ve zeynep’e bağlı olan bombayı imha etmesi için zeynep’in yanına getiriyor. Bakalım kadir zeynep’i kurtarabilecek mi ? Kadir Cansızı öldürüyor mu ? hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz