Afilli Aşk Dizisi
Afilli Aşk Dizisi

Afili Aşk Dizisi

Bildiğimiz üzere yaz aylarında bir çok yeni dizi yayınlanıyor. Yaza en büyük damgayı vuran diziler ise yeni sezonda devam ediyor. 2019 yaz aylarının gelmesiyle yaz sezonu dizileri yavaş yavaş başlıyor. Bu yaza damgasını vuracağı şimdiden belli olan Afili aşk dizisi nerede çekiliyor sorusuna yazımızda cevap bulacağız.

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrol görevini üstlendikleri afili aşk dizisi için çekimler 2 mayıs’da başladı.Afili aşk dizisinin sosyal medya hesaplarından paylaşılan bilgi ve fotoğraflar izleyici kitlesini oldukça heyecanlandırmış gözüküyor. 4 mayıs’dan itibaren ise stüdyo çekimleri başladı.

Afili Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor ?

ARC yapım şirketi afili aşk dizisinin çekimlerini Sarıyer‘de sürdürüyor. Dizinin stüdyo çekimleri, ise itü teknokent’te devam ediyor. Dizi setleri tamamıyla istanbulda bulunuyor.

Villada çekilen sahneler kanlıca mezarlığı çıkmazında ki Muhsin yiğiter villasında çekiliyor. İTÜ Teknokent ise stüdyo çekimlerinin gerçekleştirildiği yerdir. Dilerseniz dizi setlerini ziyaret ederek tanışma ve izleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Afili Aşk Dizisindeki Villa Kimin ?

Dizilerin oyunlarının haricinde en çok merak edilen konu ise dizilerde kullanılan evler ve villalardır. Afili aşk dizisindeki villa ise Muhsin Yiğiter’e aittir ve ARC yapım kendisinde bu dizi için kiralamıştır. Dizideki villa Kanlıça Mezarlığı çıkmazında bulunuyor. Muhsin Yiğiter’in villası daha önce de çeşitli projelerde kullanılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz