Akbank Bayram Kredisi
Akbank Bayram Kredisi

Akbank müşterilerine her bayram olduğu gibi bu bayramda ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bayram kredisi imkanı sunuyor. Yaz aylarında akbank’tan alacağınız kredinizin taksitlerini ödemeye sonbaharda başlıyorsunuz.

Akbank kendi müşterilerine müthiş fırsatlar sunmaya devam ediyor. Akbank müşterileri imza, kefil veya belge gerekmeksizin kredi veriyor. 2019 Akbank bayram kredisi için cep telefonunuzdan  444 25 25‘i arayarak 30.000 tl kredinizi hemen alabilirsiniz.

Akbank müşterisi değilseniz ve 30 Bin tl üzerinde kredi ihtiyacınız varsa belgelerinizi toplayarak size en yakın Akbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank özel dönemlerde ve yıl içerisinde birbirinden avantajlı kredi imkanlarıyla kullanıcıların yanında olmaya devam ediyor.

Akbank Yaz Kredisi – Akbank Bayram Kredisi

Akbank yüksek miktarların haricinde küçük kredi fırsatları da sunuyor. Dilerseniz 182 tl aylık taksitle 5 Bin tl kredi alabilirsiniz. Akbank aylık faiz oranı % 2,01 olarak 48 aya kadar vade imkanıyla kredi sağlıyor.

Akbank Bayram Kredisi Koşulları

Akbank bayram kredisi imkanlarında çektiğiniz kredinin ilk taksidini 3 ay sonra ödeme hakkına sahipsiniz. Akbanktan bayram kredisi başvurusu’nu ATM, mobil bankacılık veya şubelere giderek gerçekleştirebilirsiniz. Akbank’ın sunduğu bu kredi imkanından toplamda 48 ay faydalanabiliyorsunuz, bu 48 aylık süreye erteleme zamanları da dahil edilmiştir.

Akbank Bayram Kredisi İçin Gerekli Belgeler

  1. Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  2. Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
  3. Çalışma Belgesi
  4. Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)
  5. ​Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi***(​Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)
  6. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,525’i kadardır.
  7. Kredi Hayat Sigortası ortalama yıllık prim tutarı kredi tutarının binde 13 ‘ü kadardır, müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.

8 YORUMLAR

    • 30 Bin tl üzerinde kredi çekebilirsiniz ancak bunu online veya telefonla başvuru yaparak alamazsınız. Gerekli belgeleri topladıktan sonra şubeden başvuru yapabilirsiniz.

  1. Bayram kredisi veren bankalar arasında denizbank’ıda görmek isterim, Akbank müşterisi olmayanlarda kredi çekebiliyorlar mı bu konu hakkında bilgi verirmisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz