Bir Aile Hikayesi
Bir Aile Hikayesi

Fox ekranlarının sevilen ve en çok izlenen dizileri arasında olan bir aile hikayesi dizisi mükemmel senaryosuyla izleyiciyi kendisine adeta kitliyor. Bir aile hikayesi cem‘e ne oldu cem nasıl öldü sorusu son günlerin en çok sorulan sorularından birisidir.

Dizinin konusu oldukça ilgi ve dikkat çekicidir. Cem ve reyhan üçüz bebek beklemektedir. Ancak bebeklerden bir tanesi doğum esnasında ölür. Bebeklerinin ölmesine çok üzülen aileye hastane doktorlarından biri yeni doğan ve ailesinin istemediği bir bebeği kendilerine vermeyi teklif ederler ve kabul ederler.

Reyhan o bebeğin babasını bularak karşılarına çıkmamasını söyler. Bebeğin ismini mahur koyarlar, ancak yıllar sonra mahur kendi babasını bulur ve kendi evine getirir. Reyhan ise bu durumda çok endişelenmiştir çünkü babasını bilmediğini söylemişti mahur’a yani üvey çocuğunun babasına. Bir aile hikayesi dizisi konusu bu şekilde devam ediyor.

Bir Aile Hikayesi Cem’e Ne Oldu ?

Bir aile hikayesi dizisinde en çok dikkat çeken ve merak uyandıran durum ise cem karakterine ne olduğudur. Cem ve reyhan çocuklarını öz veya üvey diye kesinlikle ayırt etmiyorlar ve çocuklarının hepsini çok seviyorlar.

Özellikle cem çocukları için çok fazla fedakarlık yapıyor. Çok yakın bir arkadaşıyla beraber çalıştığı işi bırakıp başka işler yapmayı da düşünüyor. Ancak dizinin yıllar sonra olarak gösterilen kısmında cem karakteri ortada yoktur.

Cem çocukların babasıdır ancak yıllar sonra çocuklar büyüdüğünde cem ortadan kayboluyor ve reyhan cem’in en yakın arkadaşıyla evli olduğu görülüyor. Çocuklar bu evliliği çok kabul etmeseler de bu evlilik devam ediyor ancak çocuklar öz babalarına oldukça tepkili görünüyorlar.

Şimdi izleyicilerin en çok merak ettiği şey cem ‘e ne oldu, cem öldü mü öldüyse cem nerede öldü diye soruyorlar. Bu sorunun cevabını önümüzdeki bölümleri izleyerek hep birlikte öğreneceğiz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz