cukuraliçoban
cukuraliçoban

Aliço sezon finaline 1 bölüm kala öldü ! Yücel koçovalılara tuzak kurdu ve aliçoyu rehin almıştı. Yamaç’a oyun oynayan yüzel kartonlarla çevrili bir yere aliçoyu koydu ve benzin döküp ateşe verdi.

Aliço Yeni sezonda yok mu ?

Çukurun sevilen karakteri aliço sezon finaline 1 bölüm kala malesef diziden ayrıldı. Yücelin tuzağına düşen koçovalılar aliçoyu yücele kaptırdı. Yücel yavaç’a acı vermeye devam ediyor.

Yamaç’ın da bulunduğu hurdalıkta büyük bir hurdalık havuzu yapan yücel havuzun ortasına aliçoyu koydu ve aliço diziden yanarak ayrılmış oldu. Yeni sezonda aliço yok mu sorununun cevabına gelecek olursak evet yeni sezonda aliço yok.

Show tv ekranlarının en sevilen ve Türkiye’nin en çok izlenen fenomen dizisi hiç şüphesiz çukur dizisidir. İstanbul’un çukur mahallesinden geçen dizi koçovalı ailesi üzerinden dönmektedir. Koçovalı ailesinin haricinde dizinin en çok dikkat çeken ve sevilen karakteri rıza kocaoğlu’nun canlandırdığı aliço karakteridir.

Aliço dizide engelli bir karakteri canlandırmasına rağmen zekasıyla her zaman ön plana çıkmayı başarıyor. Eski bir keskin nişancı olan aliço akli dengesini kaybettikten sonra idris koçoavalı tarafından korunup kollanır.

Ali Çoban -Çukur Aliço’nun Ailesi

Çukur mahallesinin sembol ismi olan aliçonun ailesi hakkında dizide şimdiye kadar bir bilgi verilmedi ve o döneme ait bir sahne yayınlanadı. Çukur aliçonun ailesi kimdir aliçoyu arayan adam kim herkes tarafından merak edilmektedir.

Çukur 6 mayıs 2019 bölümün de aliço yücel tarafından vurulduktan sonra hastaneye görütüldü ve tedavisi yapıldı. tedavisinin ardından hastaneden çıkarken yapılan işlemlerde aliçonun parmak izi alındı.

Çukurun esrarengiz karakteri ilk kez remi bir işlemde bulundu ve bir anda ortaya çıkan bir adam tarafından ali çoban olarak aranılmaya başlandı. Çukurun aliço’sunu yani çukur ali çoban karakteri hakkında bir başkasına ali bey diye bahsederek aliçonun remi bir işlemde bulunduğunu bir başkasına haber verdi.

Çukur ali çoban kimdir ? çukur aliçonun ailesi kimdir ? aliço aslında kim gibi soruların yanıtını bu bölüm de de öğrenemedik umarım sezon finali gelmeden önce aliço’nun ailesi hakkında bilgi verilir.

Aliço öldü, aliço öldü mü ? aliço yeni sezonda yok mu

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz