Facebook Canlı Destek
Facebook Canlı Destek

Facebook Canlı Destek

Sosyal medya son yılların en büyük sektörlerinden birisidir. Facebook 2019 yılında canlı destek ekibini oluşturdu ve bu hizmete başladı. Myspace gibi eski sosyal medya platformlarından sonra en büyük patlamayı yapan ve şuan hala dünyanın en büyük sosyal medya platformu hiç şüphesiz facebook’dur.

Facebook, instagram, twich, periscope ve youtube gibi diğer sosyal medya uygulamalarının gelişmesiyle arka planda kalmış gibi görünse de dünyanın en büyük sosyal mecrası olma özelliğini yitirmiş değil. Facebook canlı yayın ve genel görüntü değişiklikleriyle kullanıcılarını kaybetmemeye çalışıyor.

Facebook geliştirilen bölümler ve yapılan düzenlemeler sonrasında yaşanılan sorun ve aksaklıklar da kullanıcılara daha çabuk çözüm üretmek için canlı destek hizmeti vermeye başladı. Bizde bu yazımızda size bu konu hakkında bilgiler sunacağız.

Facebook canlı destek ekibi karşılaşılan sorunlarda sizlere yardım etmek için vardır. Ancak canlı destek ekibine tüm kullanıcılar ulaşamıyor. Yanlızca facebook üzerinden reklam veren ve harcama yapan kullanıcılar canlı destek bildirimi açabiliyor.

Facebook Canlı Destek İle İrtibat

Facebook canlı destek hizmeti almak için BURAYA tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sayfa açıldığında sizin karşılaştığınız sorunu seçmeniz için ekran gelecektir. Sorununuzu seçtijten sonra canlı destek ve mail seçenekleri çıkacaktır.

Facebook canlı destek her zaman çevrimiçi olmayabilir yinede siz sorununuzu dile getirebilrisiniz. Mail seçeneğini seçerseniz 1 gün içerisinde mutlaka size dönüş yapılacaktır.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz