Kimse Bilmez Dizisi
Kimse Bilmez Dizisi

Geçtiğimiz sezonda Aşk ve Mavi dizisinde emrah’ın yerini alan keremcem bir süre dizi ve filmlere ara vermişti. Keremcem hayranları oyuncunun yeni bir dizisinin olup olmadığını ve yer alacağı yeni projeleri merak ediyordu bu yazı aklınızdaki tüm sorulara cevap olacaktır. Kimse Bilmez dizisi konusu nedir ? Kimse Bilmez Oyuncu Kadrosu, Kimse bilmez dizisi ne zaman başlayacak ? gibi sorulara cevap buluyoruz.

Kimse Bilmez Oyuncuları ve Konusu

Yeni sezonda Kimse Bilmez dizisinde izleyicilerle buluşacak. Keremcem dizide ali karakterine can verirken, dizinin bayan başrol oyuncusu Özgü Kaya ise sevda karakterine canlandıracaktır.

Kimse bilmez dizisinin diğer oyuncu kadrosu ise şöyle ; Burak Serdar Şanal (Pilot Süleyman), Engin Hepileri, Zehra Yılmaz, Özlem Başkaya, Adnan Biricik, Onur Dikmen 

Dizinin klasik aşk dizi senaryolarından ziyade farklı bir konusu var. Keremcem’in canlandırdığı ali karakteri dizide kayıp olan kardeşi süleyman’ı aramaktadır. Dizide ali’nin kardeşi süleymanı ararken başından geçenler ve yaşadığı aşk sevgi ve entrikaları izleyeceğiz.

Kimse Bilmez Dizisi Bilgileri

Kimse bilmez dizisi Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından biri olan Atv ekranlarında yayınlanacaktır. Dizinin yaz sezonu başlamadan hemen önce ekranlardaki yerini alması bekleniyor. Kimse bilmez dizisinin yapımını Baba Yapım şirketi üstlenirken, Yönetmen koltuğunda ise Ufuk Hakan Eren ve Kartal Çidamlı  oturuyor olacak.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz