ogrencilerekredikartı
ogrencilerekredikartı

Özellikle farklı bir şehirde öğrenimine devam eden öğrenciler günlük masraflarını gidermek için genellikle part time işlerle çalışmak zorunda kalabiliyorlar. Bu durumda kredi kartı ihtiyaçları olabiliyor. Öğrenciler ise öğrenciye kredi kartı veren bankalara yönelmek istiyorlar.

2019 öğrenci kredi kartı başvurusu yapabilmek için öğrenci olduklarını kanıtlamaları gerekmektedir. Bankalar öğrenciler için kredi kartı düzenlemelerini kampanyalarını hazırlamaktadır. Bankalar öğrencilerden keredi kartı kullanım beledi olarak herhangi bir ücret talep etmiyorlar.

Bu yüzden öğrenciler öğrenci kredi kartı veren bankalar’ı tercihe diyorlar ve ihtiyaçlarını bu şekilde giderebiliyorlar. Okul hayatı devam eden öğrencilere öğrenci kredi kartı hizmeti veren bankaların başında ise ziraat bankası, halk bankası ve iş bankası gelmektedir. Öğrencilere yüksek limitli kredi kartı veren bankaları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Yüksek Limitli Kredi Kartı

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar, bu hizmeti sağlarken öğrencilerin geçmişte hizmet aldıkları bankalara yaptıkları ödeme geçmişine bakarlar. Eğer geçmişte çalıştığınız bankalarla bir sıkıntı yaşamadıysanız başvurduğunuz diğer bankalardan öğrenci için yüksek limitli kredi kartı alırken sıkıntı yaşamazsınız.

Öğrenciler part time olarak çalıştıkları yerde sigortalı ise yüksek limitli kredi kartı almaları daha kolay olacaktır.Sizde öğrenciyseniz ve kredi kartı almak istiyorsanız öncelikle kendinize bir planlama yapmanızı öneririz.

Çünkü geliriniz kısıtlı olacağı için kredi kartı alsanız bile aylık ödemeleri karşılayamamanız durumunda birikecek ve ilerleyen süreçte sizi sıkıntıya sokacaktır. Bu durum sizin karşınıza ileride çıkacak ve kredi ihtiyacınız olduğunda verilmemesine bile sebep olabilir.

Öğrencilere özel yüksek limitli kredi kartı devlet bankaları başta olmak üzere, çoğu banka tarafından verilmektedir. Biz sizler için bu bankaların içinde en uygun faiz oranıyla en güzel kampanyalarla öğrenciye yüksek limitli kredi veren bankaları araştırarak yazımızın devamında sizlere sunduk.

ogrenciyekrediverenbankalar
ogrenciyekrediverenbankalar

Yapı Kredi Play Kredi Kartı

Yapı kredi bankası öğrenci olmanıza gerek kalmadan 18 yaşını dolduran herkese masrafsız ve aidatsız yüksek limitli kredi kartı vermektedir, yapı kredi bu imkanı play kampanyasıyla veriyor. Ayrıca world üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişler world puan kazanabilirsiniz ve biriken puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Yapı kredi play kredi kartına başvurmak için BURAYA tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bu işlemi yapı kredi şubelerine giderek de yapabilirsiniz.

Ziraat Genç Kredi Kartı

Ziraat bankası, ziraat genç bankkartı ile gençlere banka para kartı ile yüksek limitli kredi kartını birlikte kullanma imkanını sunan nadir bankalardandır. Ayrıca ziraat bankası bu kart için herhangi bir masraf çıkartmıyor. Kredi kartının geçerli olduğu yerlerde ödeme yaparken banka kartı veya kredi kartı seçeneklerinden birini seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu cazip imkanları sunan ziraat genç bankkart öğrenci ve 18 yaşını dolduran gençler tarafından en çok tercih edilen kredi kartlarının başında gelir. Ziraat genç bank kart başvurusu sadece ziraat bankası şubelerinden yapılmaktadır. Ve başvuru için herhangi bir belge vb. bir şey istenmemektedir. Size en yakın ziraat bankası şubesini BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İş Bankası İş’te Üniversiteli

İş bankası iş’te üniversiteli kredi kartıyla öğrencilerin kredi kartı ihtiyacını fazlasıyla görüyor. İş bankası iş’te üniversiteli kredi kartına sahip olmanız üniversite öğrencisi olanız yeterli oluyor, bu kartla limit sorunu da yaşamıyorsunuz.

Üniversite öğrencilerin talep edebileceği bu karta AİDATSIZÜNİK boşluk TC kimlik numarası yazarak 4402‘ye mesaj göndererek sahip olabilirsiniz. İş bankası bu karta başvuru için sizden öğrenci belgesi talep edebilir.

Öğrenci Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Öğrencilerin kredi kartı talep ettikleri bankalardan en büyük istekleri limitin yüksek olmasıdır. Bankalar bir güvence oldu zaman yanı bir kefil bulduğunuz zaman kredi kartı limitinizi üst seviyelere çıkartabilirler. Yakın bir arkadaşınız veya aile bireylerinden sigortalı çalışan birisi size kefil olduğunda sorunsuz bir şekilde kredi kartı limitiniz yükseltilecektir.

9 YORUMLAR

  1. bende öğrenciyim yüksek limitli kredi kartı başvurusu için ziraat bankasına gitmeyi düşünüyorum verdğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

  2. 18 yaşını dolduran herkese yüksek limitli kredi kartı verilmesi gerçekten çok güzelmiş, bir çok öğrencinin işini görür ve ailelerine yük olmazlar

  3. yapı kredi bankası öğrencilere kredi kartı veriyopr ben yıllar önce aldık gayet kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım. Limit yükselmesi için babamla beraber başvurdum sorunsuz bir şekilde limitimi yükselttiler. Herkese tavsiye ederim.

  4. hangi bankalar öğrencilere yüksek limitli kredi kartı veriyor diye düşünüyordum bende bu yazı çok işime yaradı verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz