Türk Telekom Ramazan 10 GB
Türk Telekom Ramazan 10 GB

2019 Türk Telekom ramazan kampanyası milyonlarca Türk Telekom abonesini mutlu ediyor. Türk telekom bu ramazan ayında sizlere sunduğu fırsatlar ile düşündüğünüzün üzerinde bir ramazan ayı geçireceksiniz.

Türk telekom’un sunduğu ramazan paketleri ile bol bol bedava internet kullanabileceksiniz. Sağlanan bedava ve kampanyalı ramazan özel indirim kampanyalarını yazımızın devamında bulabilir ve uygulayarak kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası Nasıl Yapılır ?

Türk telekom her yıl ramazan ayında sunduğu bedava internet kampanyalarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıllardan bir farkı olmadan türk telekom bu yıl da tüm abonelerine 10 GB interneti bedavaya kullandırmayı amaçladı.

Türk telekom bedava 10 gb kampanyasından hem faturalı hemde faturasız aboneler faydalanabilir. 2019 Ramazan ayına özel türk telekom kampanyasından Pocell, Bimcell, Faturasız Ofis, Pttcell, Kontrollü Esnaf ve Katlayan paketler haricinde tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilir.

Türk telekom ramazan kampanyasına katılmak için “SAHUR” yazıp 5555’e  gönderebilirsiniz. Bu SMS’i gönderdikten sonra size bir onay mesajı gelecektir bu onaydan sonra ramazan özel 10 GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Türk telekom’un sunmuş olduğu bu kampanya sadece yurt içinde geçerlidir. KKTC dahil olmak üzere yurt dışında faydalanamazsınız.
  • İlgili kampanyayı farklı bir numaraya aktarma işlemi yapamazsınız.
  • Ramazan ayı boyunca geçerli olan kampanyayı sonraki ayda kullanamazsınız.
  • Kampanya kapsamında verilen 10 GB internetin yüzde 80 ve yüzxde 100’ünün kullanılması durumunda size SMS olarak bilgilendirme yapılacaktır.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz