turknetsınırsızinternet
turknetsınırsızinternet

Taahhütsüz İnternet Kampanyası

Türknet diğer telekominikasyon firmalarının aksine 2019 yılında indirim kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. 2019 yılının başından itibaren tüm internet servis sağlayıcıların da fiyat artışları görüldü. Geçtiğimiz yıl 60 tl’ye kullanılan interneti bu yıl 90 tl’nin altında kullanamıyoruz üstelik 2 yıl taahhütlü. Türk telekom sektörün lideri ve alt yapı sağlayıcı olmasına rağmen sağladığı internet hizmeti rakiplerine göre çok yüksek fiyatlarda. Türknet, süperonline, vodafone, millenicom gibi türktelekomun alt yaşpısını sağladığı diğer firmalar çeşitli kampanyalarla daha uygun fiyata internet hizmeti vermektedir. Bizde bu yazımızda türknet 65 tl kampanyası hakkında bilgi vererek, sizler için türknet taahhütsüz 65 tl internet kampanyasını inceleyeceğiz.

Türknet Sınırsız 65 Tl Kampanyası Ön Bilgi

Türknet ucuz internet kampanyalarına devam ediyor. 2019 Yılının en büyük taahhütsüz internet fırsatınız sunan türknet vatandaşların büyük ilgisini çekiyor. Özgür internet sloganını her fırsatta tüketicilere sunan türknet yeni intenet kampanyalarıyla herkese bir oh çektiriyor. Sunduğu mükemmel hizmet ve avantajlarla türknet son zamanların en çok talebini görüyor. Şimdi türknet 65 tl kampanyasını inceleyerek sunduğu avantajları hep birlikte görelim.

Türknet Taahhütsüz 65 TL Kampanyası

Öncelikle belirtmek isterim ki şuan bilgisini verdiğim internet kampanyasını bende kullanıyorum bu yüzden yazılanlara güvene bilir ve gönül rahatlığıyla türknet sınırsız 65 tl kampanyasına başvurup güvenle kullanabilirsiniz.

Bağlantı türü Adsl (telefonlu internet) olan bu internet kampanyası türknet AKN olmadan sınırsız olan müşterilerine sunuyor. Bu internetin hızı ise kullanacağınız lokasyona göre 100 mbit hızı kadar çıkabiliyor. Başvuru yaptığınızda size rahat kullanabileceğiniz internet hızını söylüyorlar ve buna göre bağlantı yapılıyor.

Bu kampanya dahilinde ücretsiz modem hizmeti sağlanmıyor modemi isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz, türknet’in modem vermesini istiyorsanız eğer peşin olarak 199 tl’den taksitli olarak ise toplamda 216 tl’den yeni bir modeme sahip olabilirsiniz. Türknet yukarıda bilgisini verdiğim hizmeti yanlızca 65 tl ye veriyor.

Türknet taahhütsüz 65 tl kampanyası detaylı bilgisini aşşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yazımızın sonundaki yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz mümkün olan en kısa sürede geri dönüş mutlaka yapılacaktır.

  • Ek Bilgiler
  •  Son başvuru: 05-05-2019
  •  Adil Kullanım Hakkı: Sınırsız
  •  AKK yok
  •  AKK yok
  •  Modem almak isteyen kullanıcılar peşin ödemelerde 199 TL veya taksitli ödemelerde 216 TL ücretle sahip olabilirler.
  •  Lojistik hizmet bedeli 29 TL’dir ve tek seferde alınmaktadır.
  •  Özgür İletişim Nedir?
  •  Her Yöne 1000 Dakika Konuşma

3 YORUMLAR

  1. bu zamanda 65 tl internet çok zor gerçekten bu kampanya çok güzelmiş. en kısa sürede taahhüt süremi öğrenip bedne geçmek istiyorum türknete

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz